Pár slov od vedoucí tréninku

Milí přátelé, hlásíme, že na tréninku zbývá jedno poslední místo. A sdílíme s vámi pár slov od Anji, vedoucí našeho tréninku:

Klienti přichází obvykle na jógu pro uvolnění a rovnováhu, ale někdy také pro zmírnění a vyléčení svých obtíží a symptomů. Někteří klienti hledají možnost, jak účinně podpořit medicínské postupy tím, že sami přispějí ke svému vyléčení.

Trénink je určen pro učitele jógy, kteří chtějí rozšířit své terapeutické znalosti a schopnosti, aby se mohli individuálně věnovat studentům, kteří přichází s žádostí o radu.
Účastníci tréninku se naučí, jak v bezpečném a respektujícím prostředí podpořit své klienty na jejich cestě sebezkoumání a osobního rozvoje, a to pomocí všímavosti, rozhovoru zaměřeném na hledání vnitřních zdrojů a vybraných prvků z kundaliní jógy.
Vnímání, které se v tomto procesu tříbí a zjemňuje, nakonec otevře přístup k přirozené moudrosti těla a jeho schopnosti sebeléčení.

Kundaliní jóga je zaměřená na rozvoj vědomí a potenciálu a nabízí tak bohatou studnici znalostí a řadu terapeutických metod. Znalosti z tréninku je možné využít v širokém měřítku, a to od zdravotní prevence přes rehabilitaci, od léčení chronických obtíží až ke stres managementu.

Trénink představuje základní vzdělání v terapii kundaliní jógou a účastníkům otevře možnost poskytovat odborné individuální poradenství svým studentům a klientům. Kromě toho budou umět vést skupiny studentů, kteří mají nějaké společné onemocnění nebo nějaké společné téma.

Účastníci získají nejen terapeutický nástroj, ale i hlubší medicínské, psychologické a jógově-spirituální vědomosti, aby mohli svou terapeutickou práci opřít o solidní základy.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte vlastní web s WordPress.com
Začít
%d blogerům se to líbí:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close